Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Opiekunowie Koła


dr Łukasz Prysiński

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2007 uzyskał stopień doktora w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH. Obecnie zatrudniony jest na stanowisku adiunkta w Katedrze Rachunkowości Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jest specjalistą w dziedzinie analizy finansowej oraz pomiaru efektywności procesów gospodarczych, szczególnie inwestycji. Doświadczenie zdobył jako dyrektor biura związku pracodawców, prezes fundacji oraz członek rady nadzorczej.

Od kilku lat wykonuje analizy finansowe dla przedsiębiorstw i instytucji starających się o dotacje UE. Dr Prysiński jest autorem publikacji z zakresu analizy finansowej, oceny rentowności projektów inwestycyjnych oraz efektywności funkcjonowania przemysłu tekstylnego. Od niedawna naukowo zajmuje się wyceną wartości aktywów niematerialnych. Uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych. Od 2010 roku pełni funkcję dyrektora programu MBA realizowanego przez Społeczną Akademię Nauk oraz Clark University, gdzie wykłada Investment Management oraz Strategic Controlling.


mgr Jakub Salamon

mgr Jakub Salamon

jaksal@wp.pl

Absolwent Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Łódzkiego, jest księgowym w spółce zajmującej się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, na co dzień zajmuje się problematyką z zakresu podatków i rachunkowości, doradza w zakresie zarządzania kosztami oraz informatyzacji małych przedsiębiorstw. Doświadczenie zdobył pracując na stanowisku księgowego i dyrektora administracyjno-finansowego.


K.K

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!