Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Nowe Media - Media Interaktywne

Szanowni Państwo,
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Zduńskiej Woli już po raz czwarty organizuje Konkurs dla młodzieży ponadgimnazjalnej - pt. Nowe Media - Media Interaktywne. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej edycji konkursu.

Konkurs ten jest dwuetapowy pierwszy szkolny etap przeprowadzają Państwo w swojej placówce, a drugi etap – finałowy - odbędzie się 19 kwietnia w Zduńskiej Woli.

Finaliści otrzymają cenne nagrody rzeczowe – za zajęcie pierwszego miejsca nagroda o wartości 1000 zł, drugiego o wartości 500 zł, trzeciego o wartości 200 zł.

W załączniku znajdą Państwo wszelkie informacje na ten temat oraz kartę zgłoszenia uczniów.

Zapraszamy.

dokumenty   List intencyjny [pobierz]

dokumenty   Regulamin [pobierz]

dokumenty   Zgłoszenie [pobierz]


Nowe Media - Media Interaktywne

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!